Edvina Özyeğin kimdir

2012-08-07 01:57:00
Edvina Özyeğin kimdir |  görsel 1

 

edwina özyeğin izmirlidir.
 
italyan asilli izmir levanteni olan sponza ailesindendir.
 
Yargıcı Kozmetik Ürün Müdürü olarak çalışırken murat özyeğin ile hayatını birleştirmiştir,
 
arşiv
 
Beş yıl önce nikah masasına oturan Edvina Sponza ile Murat Özyeğin’in evliliği mutlu mesut sürüp gidiyor. Üç yaşında Lal adında bir kızları olan çift, yakında ikinci bebeklerini de kucaklarına alacak. Yaklaşık bir ay sonra bir erkek çocuğu dünyaya getirecek olan Edvina Hanım ile eşi Murat Bey, doğum sonrası eve kapanacakları için şimdilerde olabildiğince sık dışarı çıkıyorlar. Çifti önceki akşam da Beyoğlu’ndaki Mikla Restaurant’ta gördüm. Özyeğinler, baş başa yedikleri yemek sonrası geç saate kalmadan evlerine döndüler.

 

İşadamı Murat Özyeğin ile Edwina Özyeğin boşandı.

 

Çift, 11 yıllık evliliklerini noktaladıklarını bir basın açıklamasıyla duyurdu:
 
“Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi sayın Murat Özyeğin ve eşi sayın Edwina Özyeğin, 2001 senesinde gerçekleşmiş olan evliliklerini karşılıklı olarak sona erdirme kararı almışlardır. Boşanma işlemi gerçekleşmiştir.”
 
Çiftin boşanma nedeni olarak ibrahim kutluay ile yaşadığı gizli aşk neden olarak gösterilip basında mahşet haber olarak verilmesine rağmen ibrahim kutluaydan yok öyle bir şey açıklaması gelmemiştir.
 
Edwina özyeğin çok başarılı murat özyeğin ile 11 yıllık evliliğini can sıkıntısından bitirmedi herhalde ateş olmayan yerden duman çıkmaz.
Bakalım demet şener evliliğini bundan sonra nasıl devam ettirecek.
 

17228
0
0
Yorum Yaz